Наша історія

Myrowich Staffing Agency

Ідея створення компанії

Марк Мирович створив компанію MSA через наявність потреби у пошуку й наймі кращого персоналу для його виробничої компанії у сільській місцевості Манітоби, Канада. Можливість для українців отримати робочу візу на 3 роки за канадською програмою Дозвіл Українцям на Екстрені Поїздки (CUAET) стала чудовою перспективою поєднувати потреби підприємця із допомогою українцям, які хочуть працювати в Канаді. Перші 20 успішних наймів на фабрики Марка та висвітлення програми з найму на місцевому телебаченні сприяли появі численних запитів від інших канадських компаній, які хотіли б найняти гарних українських фахівців. Марк Мирович створив компанію Myrowich Staffing Agecy після того, як побачив велику потребу канадських компаній у фахівцях з України. Ось, що він говорить з цього приводу: «Українцям, які мають відмінні навички та досвід у конкретній роботі, необхідно ефективно працевлаштовуватися в ту компанію, яка якраз пропонує саме таку роботу. У зв’язку з цим існує реальна потреба у тому, щоб задовольняти запити обох сторін». Марк запропонував кільком своїм співробітникам та дружині одного іншого співробітника, які знають одночасно англійську та українську мови, створити компанію з працевлаштування і ефективно запустити її роботу. Для цього вони мали розібратися у всіх нюансах трудового законодавства України та Канади.

Історія
Марка Мировича

  

   Марк — канадський українець у другому поколінні. Його дідусь і бабуся приїхали сюди з Тернополя, Україна, у 1919 році, та оселилися в Рівертоні, Манітоба. Це переважно сільськогосподарська місцевість.

   Марк каже: «Коли мої бабуся та дідусь приїхали сюди понад 100 років тому, їм, напевно, хтось допомагав оселитисятут. І я точно знаю, що вони не розмовляли англійською. Тому сьогодні я хочу віддячити за цю допомогутим, що допомагатиму українцям селитися в Манітобі».


  Родина Марка має численні тісні зв’язки з українською діаспорою Манітоби та шанує традиції своєїродини, які його дідусь і бабуся привезли з собою з України. Так, його родина щороку святкує українське
Різдво та Великдень. Його двоюрідна сестра Патриція Марущак та її чоловік Кевін Суінтон розмовляють
українською та жили у Києві протягом багатьох років; вони також усиновили 2 дітей-сиріт із Донецької
області у 2008 році та тепер усією сім’єю живуть в Канаді.